Вручення дипломів магістрам

     11 березня 2021 року на факультеті електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету, відбувалася особлива подія – вручення дипломів магістрів випускникам 2021 року. 

     Вручення дипломів проходило в урочистій, святковій, по справжньому родинній, теплій атмосфері. Радісний настрій та позитивні емоції передалися всім учасникам.

     На вручення дипломів магістра завітав ректор ЧДТУ Олег Григор, привітав випускників з успішним завершенням навчання та висловив слова подяки їхнім батькам і всім викладачам факультету.

     За активну громадську та життєву позицію, популяризацію наукової роботи, участь у Днях студентської науки та міжнародних науково-технічних конференціях, за вклад у всебічний розвиток студентського руху на факультеті електронних технологій і робототехніки ректор вручив Подяки ЧДТУ. Це випускники-активісти Строкань Дмитро,  Байрак Анатолій, Демиденко Дмитро, Іванченко Андрій, Козаченко Павло, Козленко Владислав, Безталанний Валерій, Билина Сергій, Петренко Максим, Максименко Олена, Антоненко Сергій, Власенко Аліна та Чорновол Сергій.

     Також на урочистості завітав перший проректор Черкаського державного технологічного університету Артем Гончаров.

    Зворушливі вітальні слова та найкращі побажання, щоб здобуті знання стали запорукою особистих досягнень в подальшому житті, випускникам висловив декан факультету електронних технологій і робототехніки Андрій Чорній, який вручив випускникам дипломи з відзнакою та дипломи звичайного зразка.

     Після вручення дипломів з радісним і піднесеним настроєм всі насолоджувалися чудовою миттю – фотосесією, залишаючи на згадку неповторний букет емоцій.