Представники ФЕТР прийняли участь у Науковому пікніку у Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів № 11

Науковий пікнік ЧДТУ, під час якого викладачі та студенти демонстрували сучасні науково-технічні розробки, проводили разом із школярами цікаві досліди, знайомили з останніми досягненнями та здобутками науковців, розповідали про перспективні спеціальності, розгорнувся в Смілянської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 11. Учні охоче брали участь у пізнавальних вікторинах та конкурсах, захопливих майстер-класах та відвідували креативні Уроки ЧДТУ.

Протягом дня школярі та їхні вчителі у невимушеній атмосфері мали нагоду поспілкуватися з ректором ЧДТУ Олегом Григором, проректором,  деканами, завідувачами кафедр, професорами і доцентами, викладачами, студентами Черкаського державного технологічного університету.